






| Kód produktu: | 197123 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 135,393 € |
| Cena bez DPH: | 111,895 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,52 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 280 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Cena bez DPH: | 39,828 € |
| Cena s DPH | 48,192 € |
| Cena bez DPH: | 151,148 € |
| Cena s DPH | 182,890 € |
| Cena bez DPH: | 92,945 € |
| Cena s DPH | 112,463 € |
| Cena bez DPH: | 119,688 € |
| Cena s DPH | 144,823 € |
| Cena bez DPH: | 24,774 € |
| Cena s DPH | 29,977 € |