





| Kód produktu: | 195323 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 2 954,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 442,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,33 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Kapacita: | 54 háčků |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 070,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 714,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 631,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 973,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 271,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 537,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 672,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 443,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 562,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 310,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 014,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 658,00 Kč |
| Cena s DPH | 796,18 Kč |