





| Kód produktu: | 195323 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 121,248 € |
| Cena bez DPH: | 100,205 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,33 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 400 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Kapacita: | 54 háčků |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 150,677 € |
| Cena s DPH | 182,319 € |
| Cena bez DPH: | 104,801 € |
| Cena s DPH | 126,809 € |
| Cena bez DPH: | 125,975 € |
| Cena s DPH | 152,429 € |
| Cena bez DPH: | 156,545 € |
| Cena s DPH | 189,419 € |
| Cena bez DPH: | 90,726 € |
| Cena s DPH | 109,779 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 136,151 € |
| Cena s DPH | 164,743 € |
| Cena bez DPH: | 66,927 € |
| Cena s DPH | 80,981 € |
| Cena bez DPH: | 123,677 € |
| Cena s DPH | 149,649 € |
| Cena bez DPH: | 124,826 € |
| Cena s DPH | 151,039 € |
| Cena bez DPH: | 156,545 € |
| Cena s DPH | 189,419 € |