



| Kód produktu: | 196023 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 537,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 271,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,32 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Kapacita: | 12 háčků |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 658,00 Kč |
| Cena s DPH | 796,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 042,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 470,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 631,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 973,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 042,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 680,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |