



| Kód produktu: | 196023 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 63,107 € |
| Cena bez DPH: | 52,154 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,32 kg |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 160 mm |
| Šířka: | 302 mm |
| Hloubka: | 118 mm |
| Typ zámku: | cylindrický |
| Kapacita: | 12 háčků |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 156,545 € |
| Cena s DPH | 189,419 € |
| Cena bez DPH: | 90,726 € |
| Cena s DPH | 109,779 € |
| Cena bez DPH: | 150,677 € |
| Cena s DPH | 182,319 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 146,163 € |
| Cena s DPH | 176,858 € |
| Cena bez DPH: | 66,927 € |
| Cena s DPH | 80,981 € |
| Cena bez DPH: | 87,772 € |
| Cena s DPH | 106,204 € |
| Cena bez DPH: | 83,792 € |
| Cena s DPH | 101,388 € |
| Cena bez DPH: | 4,062 € |
| Cena s DPH | 4,915 € |
| Cena bez DPH: | 113,952 € |
| Cena s DPH | 137,881 € |
| Cena bez DPH: | 90,726 € |
| Cena s DPH | 109,779 € |
| Cena bez DPH: | 90,726 € |
| Cena s DPH | 109,779 € |