


| Kód produktu: | 195610 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 796,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 658,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,62 kg |
| Barva: | Šedá |
| Výška: | 362 mm |
| Šířka: | 212 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Kapacita: | 24 háčků |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 99,00 Kč |
| Cena s DPH | 119,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 271,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 537,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 318,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 014,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 070,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 714,70 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 014,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 646,94 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 815,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 616,15 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 211,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 675,31 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 672,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 443,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 510,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 037,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 554,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 090,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 442,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 954,82 Kč |