







| Kód produktu: | IAK-06-C61-BBC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 12 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá RAL 9005 |
| Výška: | 670 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 100 háčků (5 řad po 20 ks)
| Cena bez DPH: | 6 932,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 387,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 158,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 023,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 237,83 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 420,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 138,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 801,00 Kč |
| Cena s DPH | 969,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 659,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 057,39 Kč |
| Cena bez DPH: | 11 371,00 Kč |
| Cena s DPH | 13 758,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 672,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 443,12 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 989,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 406,69 Kč |