







| Kód produktu: | IAK-06-C61-BBC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 144,982 € |
| Cena bez DPH: | 119,819 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 12 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá RAL 9005 |
| Výška: | 670 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 100 háčků (5 řad po 20 ks)
| Cena bez DPH: | 236,028 € |
| Cena s DPH | 285,594 € |
| Cena bez DPH: | 27,411 € |
| Cena s DPH | 33,167 € |
| Cena bez DPH: | 15,962 € |
| Cena s DPH | 19,314 € |
| Cena bez DPH: | 643,455 € |
| Cena s DPH | 778,581 € |
| Cena bez DPH: | 149,364 € |
| Cena s DPH | 180,730 € |
| Cena bez DPH: | 67,542 € |
| Cena s DPH | 81,726 € |
| Cena bez DPH: | 285,187 € |
| Cena s DPH | 345,076 € |
| Cena bez DPH: | 119,819 € |
| Cena s DPH | 144,982 € |
| Cena bez DPH: | 31,309 € |
| Cena s DPH | 37,884 € |
| Cena bez DPH: | 37,464 € |
| Cena s DPH | 45,332 € |
| Cena bez DPH: | 269,922 € |
| Cena s DPH | 326,606 € |
| Cena bez DPH: | 90,726 € |
| Cena s DPH | 109,779 € |