







| Kód produktu: | IAK-06-C61-BBC-X1 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 12 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Černá RAL 9005 |
| Výška: | 670 mm |
| Šířka: | 620 mm |
| Hloubka: | 105 mm |
Skříňka na klíče slouží k dokonalému přehledu o klíčích - např. správci budovy, či v prostorách vybavených větším množstvím šatních skříněk.
Skříňku lze snadno připevnit na zeď. Háčky jsou vyrobeny z ocelového plechu.
Uzamykání skříňky je zajištěno pomocí cylindrického zámku.
Možnosti barev: Ošetření povrchu skříněk pomocí technologie práškové barvy plně vyhovuje požadavkům našich klientů. Barva má dobrou odolnost vůči chemickému a mechanickému poškození.
Počet háčků: 100 háčků (5 řad po 20 ks)
| Cena bez DPH: | 1 581,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 913,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 778,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 151,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 671,00 Kč |
| Cena s DPH | 811,91 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 042,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 680,82 Kč |
| Cena bez DPH: | 12 116,00 Kč |
| Cena s DPH | 14 660,36 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 943,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 351,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 495,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 438,95 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 920,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 533,20 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |