






| Kód produktu: | ZPCHBFSLB55X85 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 140,905 € |
| Cena bez DPH: | 116,450 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 156 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Viditelný rozměr prospektu: | 470X660 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Barva: | Teak |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 862 mm |
| Šířka: | 550 mm |
| Hloubka: | 586 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 116,450 € | 140,905 € | ||
| 10 + | 110,644 € | 133,880 € | ||
| 20 + | 104,797 € | 126,805 € | ||
| 50 + | 100,144 € | 121,174 € |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou zaoblenou tabulí 550x850mm z bukového dřeva světle hnědý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 225,942 € |
| Cena s DPH | 273,390 € |
| Cena bez DPH: | 90,426 € |
| Cena s DPH | 109,416 € |
| Cena bez DPH: | 92,238 € |
| Cena s DPH | 111,608 € |
| Cena bez DPH: | 76,920 € |
| Cena s DPH | 93,073 € |
| Cena bez DPH: | 12,065 € |
| Cena s DPH | 14,599 € |
| Cena bez DPH: | 13,918 € |
| Cena s DPH | 16,841 € |
| Cena bez DPH: | 55,302 € |
| Cena s DPH | 66,915 € |
| Cena bez DPH: | 72,143 € |
| Cena s DPH | 87,293 € |
| Cena bez DPH: | 34,013 € |
| Cena s DPH | 41,155 € |
| Cena bez DPH: | 89,561 € |
| Cena s DPH | 108,369 € |
| Cena bez DPH: | 57,731 € |
| Cena s DPH | 69,855 € |
| Cena bez DPH: | 144,781 € |
| Cena s DPH | 175,185 € |