







| Kód produktu: | UWSFN000A1 |
| Cena s DPH: | 61,270 € |
| Cena bez DPH: | 50,636 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 2,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 885 mm |
| Šířka: | 638 mm |
| Hloubka: | 21 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na stěnu i do prostoru |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 50,636 € | 61,270 € | ||
| 5 + | 48,092 € | 58,191 € | ||
| 10 + | 45,589 € | 55,162 € | ||
| 25 + | 43,537 € | 52,680 € |
Dřevěný Slide-in rám s křídovou tabulí A1 - Přírodní
Zákaznický popisovatelný poutač z masivního bukového dřeva se zadní, křídovými fixy popisovatelnou, odnímatelnou deskou
Rámy jsou určeny například pro restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a podobně.
| Cena bez DPH: | 23,964 € |
| Cena s DPH | 28,996 € |
| Cena bez DPH: | 287,033 € |
| Cena s DPH | 347,310 € |
| Cena bez DPH: | 59,499 € |
| Cena s DPH | 71,994 € |
| Cena bez DPH: | 281,945 € |
| Cena s DPH | 341,153 € |
| Cena bez DPH: | 25,400 € |
| Cena s DPH | 30,734 € |
| Cena bez DPH: | 95,240 € |
| Cena s DPH | 115,240 € |
| Cena bez DPH: | 75,954 € |
| Cena s DPH | 91,904 € |
| Cena bez DPH: | 91,588 € |
| Cena s DPH | 110,822 € |
| Cena bez DPH: | 333,238 € |
| Cena s DPH | 403,217 € |
| Cena bez DPH: | 104,801 € |
| Cena s DPH | 126,809 € |
| Cena bez DPH: | 15,798 € |
| Cena s DPH | 19,116 € |
| Cena bez DPH: | 181,863 € |
| Cena s DPH | 220,054 € |