


| Kód produktu: | ZPCHBBL68X120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 156,664 € |
| Cena bez DPH: | 129,475 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 160 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 12,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x1010 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | LTD |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1148 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 784 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 129,475 € | 156,664 € | ||
| 10 + | 123,030 € | 148,866 € | ||
| 20 + | 116,544 € | 141,018 € | ||
| 50 + | 111,371 € | 134,759 € |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou tabulí 680x1120mm z bukového dřeva černý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 161,330 € |
| Cena s DPH | 195,209 € |
| Cena bez DPH: | 16,544 € |
| Cena s DPH | 20,018 € |
| Cena bez DPH: | 32,800 € |
| Cena s DPH | 39,688 € |
| Cena bez DPH: | 34,729 € |
| Cena s DPH | 42,022 € |
| Cena bez DPH: | 533,785 € |
| Cena s DPH | 645,880 € |
| Cena bez DPH: | 148,686 € |
| Cena s DPH | 179,911 € |
| Cena bez DPH: | 215,722 € |
| Cena s DPH | 261,024 € |
| Cena bez DPH: | 103,530 € |
| Cena s DPH | 125,272 € |
| Cena bez DPH: | 81,856 € |
| Cena s DPH | 99,045 € |
| Cena bez DPH: | 69,499 € |
| Cena s DPH | 84,094 € |
| Cena bez DPH: | 309,236 € |
| Cena s DPH | 374,176 € |
| Cena bez DPH: | 270,033 € |
| Cena s DPH | 326,740 € |