


| Kód produktu: | ZPCHBBL68X120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 816,34 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 154,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 160 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 12,7 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Viditelný rozměr prospektu: | 600x1010 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Dřevo |
| Typ zadní stěny: | LTD |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1148 mm |
| Šířka: | 680 mm |
| Hloubka: | 784 mm |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 3 154,00 Kč | 3 816,34 Kč | ||
| 10 + | 2 997,00 Kč | 3 626,37 Kč | ||
| 20 + | 2 839,00 Kč | 3 435,19 Kč | ||
| 50 + | 2 713,00 Kč | 3 282,73 Kč |
Dřevěný poutač Áčko s křídovou tabulí 680x1120mm z bukového dřeva černý
Křídové fixy je možné doobjednat.
Stojany jsou určeny pro vnitřní i venkovní prostory do zákrytu, například před restaurace, kavárny, bary, nákupní střediska, kanceláře a vzdělávací střediska. Při nepříznivém počasí je třeba stojany schovat, nejsou chráněny proti déšťi a sněhu. Vzhledem k lehké váze je větší poryv větru shodí. Přímo pro venkovní užití do deště i větru doporučujeme spíše koupit jiný k tomu určený dřevěný poutač z naší nabídky.
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 522,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 051,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 090,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 948,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 728,00 Kč |
| Cena s DPH | 880,88 Kč |
| Cena bez DPH: | 7 084,00 Kč |
| Cena s DPH | 8 571,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 222,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 478,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 810,00 Kč |
| Cena s DPH | 980,10 Kč |
| Cena bez DPH: | 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 532,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 608,00 Kč |
| Cena s DPH | 735,68 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 099,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 539,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 848,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 026,08 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 652,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 998,92 Kč |