








| Kód produktu: | UWDMVFN0A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 13,555 € |
| Cena bez DPH: | 11,203 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,27 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Specifikace: | Samotný stojan bez výplně |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 250 mm |
| Šířka: | 287 mm |
| Hloubka: | 85 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 11,203 € | 13,555 € | ||
| 10 + | 10,873 € | 13,157 € | ||
| 30 + | 10,420 € | 12,608 € | ||
| 50 + | 9,843 € | 11,911 € |
Moderní stolní oboustranný stojanový držák na menu z bukového dřeva formátu A4 - Vintage styl Přírodní
• Díky modernímu designu lze tento držák nabídek použít k zobrazování oznámení, reklam, grafiky, nabídek a dalších
• Kvalitní dřevěné menu stojánky jsou lakované, čímž jsou odolné proti úniku potravin a šumivých nápojů
• Jednoduše zasunete letáky do kapsy a celé zasunete mezi dřevěné sloupky
• Do drážky o hloubce 4,5 mm lze zakoupit slabou PET kapsu, či akrylovou pevnou kapsu, nebo popisovatelnou černou tabulku
• V nabídce v barevných variantách: přírodní a tmavě hnědá ve formátech A4 a A5 a dekorech v základním provedení a retro Vintage stylu
• Vhodné pro použití do hotelových, či restauračních prostor, maloobchodů, nebo na recepci atd.
POZOR: Nezapomeňte k tomuto produktu objednat dle nabídky PET kapsu, Akrylovou kapsu, nebo křídou popisovatelnou černou tabulku.
| Cena bez DPH: | 2,677 € |
| Cena s DPH | 3,239 € |
| Cena bez DPH: | 8,072 € |
| Cena s DPH | 9,768 € |
| Cena bez DPH: | 3,460 € |
| Cena s DPH | 4,186 € |
| Cena bez DPH: | 34,020 € |
| Cena s DPH | 41,164 € |
| Cena bez DPH: | 8,072 € |
| Cena s DPH | 9,768 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 2,595 € |
| Cena s DPH | 3,140 € |
| Cena bez DPH: | 132,578 € |
| Cena s DPH | 160,420 € |
| Cena bez DPH: | 20,923 € |
| Cena s DPH | 25,316 € |
| Cena bez DPH: | 10,214 € |
| Cena s DPH | 12,359 € |
| Cena bez DPH: | 3,707 € |
| Cena s DPH | 4,485 € |
| Cena bez DPH: | 21,499 € |
| Cena s DPH | 26,014 € |
| Cena bez DPH: | 14,662 € |
| Cena s DPH | 17,741 € |
| Cena bez DPH: | 19,152 € |
| Cena s DPH | 23,173 € |
| Cena bez DPH: | 9,885 € |
| Cena s DPH | 11,960 € |