






| Kód produktu: | UTBXWD0010 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 34,671 € |
| Cena bez DPH: | 28,654 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,5 kg |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Tmavě hnědá |
| Výška: | 172 mm |
| Šířka: | 130 mm |
| Hloubka: | 130 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 28,654 € | 34,671 € | ||
| 5 + | 27,217 € | 32,932 € | ||
| 10 + | 25,780 € | 31,194 € | ||
| 25 + | 24,631 € | 29,803 € |
Dřevěný box na vizitky, losovací kupóny, příspěvky, veřejné sbírky a podobně - Tmavě hnědý
Uzamykatelný box v dřevěném provedení. K dispozici ve dvou variantách přírodního a tmavě hnědého dřeva.
Box slouží ke shromažďování jak peněžních sbírek, tak i jiných akčních lístečků. Dodáváno se dvěma klíči.
| Cena bez DPH: | 28,161 € |
| Cena s DPH | 34,075 € |
| Cena bez DPH: | 29,639 € |
| Cena s DPH | 35,863 € |
| Cena bez DPH: | 71,223 € |
| Cena s DPH | 86,180 € |
| Cena bez DPH: | 89,532 € |
| Cena s DPH | 108,334 € |
| Cena bez DPH: | 119,253 € |
| Cena s DPH | 144,296 € |
| Cena bez DPH: | 37,274 € |
| Cena s DPH | 45,102 € |
| Cena bez DPH: | 81,814 € |
| Cena s DPH | 98,995 € |
| Cena bez DPH: | 43,678 € |
| Cena s DPH | 52,851 € |
| Cena bez DPH: | 28,654 € |
| Cena s DPH | 34,671 € |
| Cena bez DPH: | 43,678 € |
| Cena s DPH | 52,851 € |
| Cena bez DPH: | 53,571 € |
| Cena s DPH | 64,821 € |
| Cena bez DPH: | 104,762 € |
| Cena s DPH | 126,762 € |