

| Kód produktu: | 483119 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 0,072 kg |
| Rozměr prospektu: | 148x105 mm |
| Barva: | Transparentní |
| Výška: | 148 mm |
| Šířka: | 105 mm |
| 1 Balení: | 10 ks |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 18,137 € | 21,946 € | ||
| 10 + | 17,230 € | 20,848 € | ||
| 20 + | 16,323 € | 19,751 € | ||
| 50 + | 15,581 € | 18,853 € |
| Cena bez DPH: | 19,621 € |
| Cena s DPH | 23,741 € |
| Cena bez DPH: | 25,639 € |
| Cena s DPH | 31,023 € |
| Cena bez DPH: | 38,211 € |
| Cena s DPH | 46,235 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 75,556 € |
| Cena s DPH | 91,423 € |
| Cena bez DPH: | 19,621 € |
| Cena s DPH | 23,741 € |
| Cena bez DPH: | 17,148 € |
| Cena s DPH | 20,749 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 23,784 € |
| Cena s DPH | 28,779 € |
| Cena bez DPH: | 18,137 € |
| Cena s DPH | 21,946 € |
| Cena bez DPH: | 22,589 € |
| Cena s DPH | 27,332 € |
| Cena bez DPH: | 23,784 € |
| Cena s DPH | 28,779 € |