










| Kód produktu: | 338358 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 1 291,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 067,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,668 kg |
| Barva: | Tmavě Šedá |
| Výška: | 95 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 1 843,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 230,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 381,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 671,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 039,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 467,19 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 381,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 671,01 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 388,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 004,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 214,84 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 600,29 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 399,00 Kč |
| Cena s DPH | 482,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 633,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 975,93 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 149,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 600,29 Kč |