










| Kód produktu: | 338358 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 53,000 € |
| Cena bez DPH: | 43,801 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 2,668 kg |
| Barva: | Tmavě Šedá |
| Výška: | 95 mm |
| Šířka: | 280 mm |
| Hloubka: | 356 mm |
| 1 Balení: | 1 ks |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 56,691 € |
| Cena s DPH | 68,596 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 75,657 € |
| Cena s DPH | 91,545 € |
| Cena bez DPH: | 13,177 € |
| Cena s DPH | 15,945 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 83,662 € |
| Cena s DPH | 101,231 € |
| Cena bez DPH: | 65,312 € |
| Cena s DPH | 79,028 € |
| Cena bez DPH: | 17,980 € |
| Cena s DPH | 21,756 € |
| Cena bez DPH: | 40,230 € |
| Cena s DPH | 48,678 € |
| Cena bez DPH: | 26,149 € |
| Cena s DPH | 31,641 € |