





| Kód produktu: | KRA2G25C9005 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 21,441 € |
| Cena bez DPH: | 17,719 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 455 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 1,1 kg |
| Rozměr prospektu: | A2 (420x594) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 400x574 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 625 mm |
| Šířka: | 451 mm |
| Hloubka: | 11 mm |
| Formát: | A2 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 17,719 € | 21,441 € | ||
| 10 + | 16,817 € | 20,349 € | ||
| 20 + | 15,956 € | 19,306 € | ||
| 50 + | 15,258 € | 18,463 € |
Zaklapávací rám formátu A2 (420x594mm) z 25mm profilu s ostrým rohem s povrchovou úpravou práškovou barvou v Černém odstínu RAL 9005.
Rám je standardně vybaven plastovou zadní stěnou a krycí antireflexní fólií s ochranou proti UV záření. Výměna motivů se provádí jednoduchým odklopením profilů a vložením plakátu pod fólii.
Rám na plakáty je určen pro zavěšení v interiéru, či po vložení voděvzdorné kapsy i do exteriéru.
Hliníkový rám lze zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně a to pomocí předvrtaných otvorů v lištách.
Možnost na zakázku objednávat rámy v různých barvách stupnice RAL a atypických rozměrech.
| Cena bez DPH: | 7,957 € |
| Cena s DPH | 9,628 € |
| Cena bez DPH: | 3,486 € |
| Cena s DPH | 4,219 € |
| Cena bez DPH: | 14,766 € |
| Cena s DPH | 17,867 € |
| Cena bez DPH: | 10,623 € |
| Cena s DPH | 12,854 € |
| Cena bez DPH: | 13,413 € |
| Cena s DPH | 16,229 € |
| Cena bez DPH: | 5,291 € |
| Cena s DPH | 6,402 € |
| Cena bez DPH: | 19,483 € |
| Cena s DPH | 23,575 € |
| Cena bez DPH: | 34,249 € |
| Cena s DPH | 41,442 € |
| Cena bez DPH: | 8,121 € |
| Cena s DPH | 9,827 € |
| Cena bez DPH: | 48,893 € |
| Cena s DPH | 59,160 € |
| Cena bez DPH: | 12,551 € |
| Cena s DPH | 15,187 € |
| Cena bez DPH: | 9,270 € |
| Cena s DPH | 11,217 € |
| Cena bez DPH: | 25,267 € |
| Cena s DPH | 30,573 € |