





| Kód produktu: | PP120 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 17,581 € |
| Cena bez DPH: | 14,530 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 848 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,7 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1200 mm |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Šířka: | 1205 mm |
| Umístění: | Do prostoru |
| Provedení: | Oboustranný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 14,530 € | 17,581 € | ||
| 10 + | 13,789 € | 16,685 € | ||
| 20 + | 13,048 € | 15,788 € | ||
| 50 + | 12,472 € | 15,091 € |
Set dvou zaklapávacích plakátových lišt PosterSnapper pro plakát šíře 120cm
Lišty vyrobené z 25mm profilu, stříbrný elox, podlepený speciální protiskluzovou gumou. Vhodný pro jednoduché a profesionální uchycení plakátů za nainstalované háčky. Možnost rychlého přemístění rámu. Výměna motivů velmi snadná. Dodáván včetně bočních záslepek a háčků na zavěšení do volného prostoru ale i na stěnu či do výkladu.
| Cena bez DPH: | 7,244 € |
| Cena s DPH | 8,766 € |
| Cena bez DPH: | 6,915 € |
| Cena s DPH | 8,367 € |
| Cena bez DPH: | 15,024 € |
| Cena s DPH | 18,179 € |
| Cena bez DPH: | 20,251 € |
| Cena s DPH | 24,504 € |
| Cena bez DPH: | 17,617 € |
| Cena s DPH | 21,316 € |
| Cena bez DPH: | 6,298 € |
| Cena s DPH | 7,620 € |
| Cena bez DPH: | 11,237 € |
| Cena s DPH | 13,597 € |
| Cena bez DPH: | 17,781 € |
| Cena s DPH | 21,516 € |
| Cena bez DPH: | 19,016 € |
| Cena s DPH | 23,010 € |
| Cena bez DPH: | 13,912 € |
| Cena s DPH | 16,834 € |
| Cena bez DPH: | 8,685 € |
| Cena s DPH | 10,509 € |
| Cena bez DPH: | 39,185 € |
| Cena s DPH | 47,414 € |
| Cena bez DPH: | 7,656 € |
| Cena s DPH | 9,264 € |