



| Kód produktu: | 175207 |
| Dodavatel: | DURABLE |
| Cena s DPH: | 131,282 € |
| Cena bez DPH: | 108,498 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání do 10 dnů |
Jedná se o pracovní dny - tedy 10 pracovních dnů od následujícího dne od učinění objednávky, případně od připsání platby na účet při výběru platby předem. | |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Značka: | DURABLE |
| Hmotnost Netto: | 1,675 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 218 mm |
| Šířka: | 223 mm |
| 1 Balení: | 50 ks |
| Formát: | A5 |
| Pro venkovní použití: | ano |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 101,026 € |
| Cena s DPH | 122,242 € |
| Cena bez DPH: | 115,764 € |
| Cena s DPH | 140,074 € |
| Cena bez DPH: | 126,026 € |
| Cena s DPH | 152,492 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 94,089 € |
| Cena s DPH | 113,847 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 103,859 € |
| Cena s DPH | 125,669 € |
| Cena bez DPH: | 7,389 € |
| Cena s DPH | 8,941 € |
| Cena bez DPH: | 144,745 € |
| Cena s DPH | 175,142 € |
| Cena bez DPH: | 100,041 € |
| Cena s DPH | 121,050 € |