


| Kód produktu: | UMSD005000 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 9,682 € |
| Cena bez DPH: | 8,002 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 66 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,43 kg |
| Rozměr prospektu: | 1/3A4 (99x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 3x250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 103x152x34 mm |
| Výška: | 230 mm |
| Šířka: | 110 mm |
| Hloubka: | 154 mm |
| Kapacita: | 3x DL |
| Formát: | DL |
| Umístění: | Na stůl |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 8,002 € | 9,682 € | ||
| 20 + | 7,591 € | 9,185 € | ||
| 60 + | 7,345 € | 8,888 € | ||
| 120 + | 7,099 € | 8,590 € |
Pultový plastový stojánek na letáky 3x DL 1/3A4 nad sebou stojací - ca 750 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek ( zásobník ).
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny. Vhodný k postavení na pult.
Obsah zásobníků zhruba: 3x 250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH) 103 x 150 (70) x 34 mm
| Cena bez DPH: | 15,880 € |
| Cena s DPH | 19,215 € |
| Cena bez DPH: | 9,807 € |
| Cena s DPH | 11,867 € |
| Cena bez DPH: | 76,734 € |
| Cena s DPH | 92,848 € |
| Cena bez DPH: | 8,658 € |
| Cena s DPH | 10,476 € |
| Cena bez DPH: | 16,701 € |
| Cena s DPH | 20,208 € |
| Cena bez DPH: | 26,508 € |
| Cena s DPH | 32,075 € |
| Cena bez DPH: | 9,479 € |
| Cena s DPH | 11,469 € |
| Cena bez DPH: | 7,838 € |
| Cena s DPH | 9,483 € |
| Cena bez DPH: | 2,380 € |
| Cena s DPH | 2,880 € |
| Cena bez DPH: | 2,134 € |
| Cena s DPH | 2,582 € |
| Cena bez DPH: | 17,727 € |
| Cena s DPH | 21,449 € |
| Cena bez DPH: | 3,488 € |
| Cena s DPH | 4,220 € |