












| Kód produktu: | UPTW0SW600 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 24,438 € |
| Cena bez DPH: | 20,197 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,34 kg |
| Rozměr prospektu: | 600 mm |
| Specifikace: | Magnetická |
| Materiál: | Dřevo |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 15 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Hloubka: | 21,6 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 20,197 € | 24,438 € | ||
| 5 + | 19,171 € | 23,197 € | ||
| 10 + | 18,186 € | 22,005 € | ||
| 25 + | 17,365 € | 21,011 € |
Dřevěná Plakátová lišta Wood Magnetic Poster Snap o délce 60 cm Bílá
Wood Magnetic Poster Snap je vyroben z bukového dřeva, což jej číní těžkým a silným.
Má jemnou texturu dřeva.
Ošetřuje se pouze teplem, vodou
a vodní párou během celého výrobního procesu. Je tedy bez jakýchkoli chemických
přísad.
Plakát se vsune mezi dvě lišty, které se k sobě přitisknou pomocí
magnetů. Na spodní část plakátu se dá druhá lišta aby byl dobře vypnutý.
Poster Snap má moderní vintage vzhled. Hodí se každé dekoraci v kancelářích, restauracích, kavárnách, buticích, knihkupectví, pekárny a mnoho dalších.
Můžete bez námahy zobrazit svůj plakát, reklamu a dokonce i vaše menu ve vaší firmě. Má široký rozsah použití.
Grafika není součástí produktu, jedná se pouze o samotné nosné lišty.
Součástí dodávky je horní a spodní dvojlišta, přírodní závěsná šňůrka pro přichycení na stěnu.
Videoukázka produktu na youtube
| Cena bez DPH: | 15,764 € |
| Cena s DPH | 19,074 € |
| Cena bez DPH: | 17,282 € |
| Cena s DPH | 20,912 € |
| Cena bez DPH: | 18,966 € |
| Cena s DPH | 22,948 € |
| Cena bez DPH: | 13,875 € |
| Cena s DPH | 16,789 € |
| Cena bez DPH: | 5,460 € |
| Cena s DPH | 6,606 € |
| Cena bez DPH: | 8,662 € |
| Cena s DPH | 10,481 € |
| Cena bez DPH: | 17,570 € |
| Cena s DPH | 21,259 € |
| Cena bez DPH: | 17,734 € |
| Cena s DPH | 21,458 € |
| Cena bez DPH: | 14,984 € |
| Cena s DPH | 18,130 € |
| Cena bez DPH: | 14,491 € |
| Cena s DPH | 17,534 € |
| Cena bez DPH: | 39,080 € |
| Cena s DPH | 47,287 € |
| Cena bez DPH: | 7,635 € |
| Cena s DPH | 9,239 € |