





| Kód produktu: | IAI-02-XXX-IXX-X4 |
| Dodavatel: | Triton |
| Cena s DPH: | 623,279 € |
| Cena bez DPH: | 515,107 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Výroba 4-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 95 kg |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Červená RAL 3000 |
| Výška: | 1867 mm |
| Šířka: | 1000 mm |
| Hloubka: | 600 mm |
| Cena bez DPH: | 286,453 € |
| Cena s DPH | 346,608 € |
| Cena bez DPH: | 70,567 € |
| Cena s DPH | 85,385 € |
| Cena bez DPH: | 19,992 € |
| Cena s DPH | 24,190 € |
| Cena bez DPH: | 304,516 € |
| Cena s DPH | 368,464 € |
| Cena bez DPH: | 324,384 € |
| Cena s DPH | 392,505 € |
| Cena bez DPH: | 317,734 € |
| Cena s DPH | 384,458 € |
| Cena bez DPH: | 294,171 € |
| Cena s DPH | 355,947 € |
| Cena bez DPH: | 272,619 € |
| Cena s DPH | 329,869 € |
| Cena bez DPH: | 486,371 € |
| Cena s DPH | 588,509 € |
| Cena bez DPH: | 444,007 € |
| Cena s DPH | 537,248 € |
| Cena bez DPH: | 272,701 € |
| Cena s DPH | 329,968 € |
| Cena bez DPH: | 19,992 € |
| Cena s DPH | 24,190 € |