




| Kód produktu: | OD95 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,819 € |
| Cena bez DPH: | 7,288 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 512 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,13 kg |
| Rozměr prospektu: | vizitka mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 40 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 100x58x29 mm |
| Výška: | 62 mm |
| Šířka: | 103 mm |
| Hloubka: | 32 mm |
| Formát: | vizitka |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 7,288 € | 8,819 € | ||
| 50 + | 7,041 € | 8,520 € | ||
| 100 + | 6,753 € | 8,171 € | ||
| 250 + | 6,383 € | 7,723 € |
Venkovní plastový zásobník na vizitky na šířku - ca 40-60 vizitek
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek. Zásobník je opatřen odklápěcí stříškou.
Vhodný k uchycení na zeď, či v kombinaci s držákem na reklamní stojan Windtalker City.
Obsah zásobníku zhruba: 40 vizitek (300g s laminem) nebo 60 ks (250g bez lamina)
| Cena bez DPH: | 161,828 € |
| Cena s DPH | 195,812 € |
| Cena bez DPH: | 236,854 € |
| Cena s DPH | 286,593 € |
| Cena bez DPH: | 259,831 € |
| Cena s DPH | 314,396 € |
| Cena bez DPH: | 364,875 € |
| Cena s DPH | 441,499 € |
| Cena bez DPH: | 234,630 € |
| Cena s DPH | 283,903 € |
| Cena bez DPH: | 327,610 € |
| Cena s DPH | 396,408 € |
| Cena bez DPH: | 212,847 € |
| Cena s DPH | 257,545 € |
| Cena bez DPH: | 259,008 € |
| Cena s DPH | 313,399 € |
| Cena bez DPH: | 314,845 € |
| Cena s DPH | 380,962 € |
| Cena bez DPH: | 340,251 € |
| Cena s DPH | 411,704 € |
| Cena bez DPH: | 65,143 € |
| Cena s DPH | 78,823 € |
| Cena bez DPH: | 77,002 € |
| Cena s DPH | 93,173 € |
| Cena bez DPH: | 70,743 € |
| Cena s DPH | 85,599 € |
| Cena bez DPH: | 148,528 € |
| Cena s DPH | 179,719 € |
| Cena bez DPH: | 2,882 € |
| Cena s DPH | 3,488 € |
| Cena bez DPH: | 5,435 € |
| Cena s DPH | 6,577 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 98,950 € |
| Cena s DPH | 119,729 € |
| Cena bez DPH: | 114,680 € |
| Cena s DPH | 138,763 € |
| Cena bez DPH: | 72,308 € |
| Cena s DPH | 87,493 € |
| Cena bez DPH: | 32,983 € |
| Cena s DPH | 39,910 € |