


| Kód produktu: | OD160 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 27,319 € |
| Cena bez DPH: | 22,578 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 330 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 0,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A5 (148x210) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Vnitřní prostor kapes: (ŠxVxH): | 162x200x38 mm |
| Výška: | 227 mm |
| Šířka: | 165 mm |
| Hloubka: | 44 mm |
| Kapacita: | 1x A5 |
| Formát: | A5 |
| Umístění: | Na stěnu |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 22,578 € | 27,319 € | ||
| 10 + | 21,921 € | 26,525 € | ||
| 20 + | 21,018 € | 25,432 € | ||
| 50 + | 19,869 € | 24,041 € |
Venkovní plastový zásobník na prospekty A5 - ca 250 prospektů
Čirý plastovy litý ( akrylátový, akrylový, plexi ) stojánek. Zásobník je opatřen odklápěcí stříškou.
Vhodný k uchycení na zeď, či v kombinaci s držákem na reklamní stojan Windtalker City.
Obsah zásobníku zhruba: 250 listů (135g) formátu A5
| Cena bez DPH: | 161,330 € |
| Cena s DPH | 195,209 € |
| Cena bez DPH: | 236,125 € |
| Cena s DPH | 285,711 € |
| Cena bez DPH: | 259,031 € |
| Cena s DPH | 313,428 € |
| Cena bez DPH: | 363,752 € |
| Cena s DPH | 440,140 € |
| Cena bez DPH: | 233,908 € |
| Cena s DPH | 283,029 € |
| Cena bez DPH: | 326,601 € |
| Cena s DPH | 395,187 € |
| Cena bez DPH: | 212,192 € |
| Cena s DPH | 256,752 € |
| Cena bez DPH: | 258,210 € |
| Cena s DPH | 312,434 € |
| Cena bez DPH: | 313,875 € |
| Cena s DPH | 379,789 € |
| Cena bez DPH: | 339,204 € |
| Cena s DPH | 410,436 € |
| Cena bez DPH: | 12,274 € |
| Cena s DPH | 14,852 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 16,379 € |
| Cena s DPH | 19,819 € |
| Cena bez DPH: | 15,271 € |
| Cena s DPH | 18,478 € |
| Cena bez DPH: | 5,706 € |
| Cena s DPH | 6,904 € |
| Cena bez DPH: | 8,292 € |
| Cena s DPH | 10,034 € |
| Cena bez DPH: | 1,806 € |
| Cena s DPH | 2,186 € |
| Cena bez DPH: | 30,870 € |
| Cena s DPH | 37,353 € |
| Cena bez DPH: | 98,645 € |
| Cena s DPH | 119,361 € |
| Cena bez DPH: | 65,271 € |
| Cena s DPH | 78,978 € |
| Cena bez DPH: | 7,266 € |
| Cena s DPH | 8,792 € |
| Cena bez DPH: | 33,374 € |
| Cena s DPH | 40,383 € |