










| Kód produktu: | SCTE8xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 280,509 € |
| Cena bez DPH: | 231,826 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 24 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 15,6 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 868x603 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 705 mm |
| Šířka: | 970 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 8x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 231,826 € | 280,509 € | ||
| 5 + | 220,230 € | 266,479 € | ||
| 10 + | 208,635 € | 252,448 € | ||
| 20 + | 199,383 € | 241,254 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 8xA4 - Stříbrná
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 397,039 € |
| Cena s DPH | 480,418 € |
| Cena bez DPH: | 554,975 € |
| Cena s DPH | 671,520 € |
| Cena bez DPH: | 326,686 € |
| Cena s DPH | 395,290 € |
| Cena bez DPH: | 715,337 € |
| Cena s DPH | 865,558 € |
| Cena bez DPH: | 206,990 € |
| Cena s DPH | 250,458 € |
| Cena bez DPH: | 452,508 € |
| Cena s DPH | 547,535 € |
| Cena bez DPH: | 489,844 € |
| Cena s DPH | 592,711 € |
| Cena bez DPH: | 328,454 € |
| Cena s DPH | 397,429 € |
| Cena bez DPH: | 309,745 € |
| Cena s DPH | 374,792 € |
| Cena bez DPH: | 384,498 € |
| Cena s DPH | 465,243 € |
| Cena bez DPH: | 341,118 € |
| Cena s DPH | 412,753 € |
| Cena bez DPH: | 232,442 € |
| Cena s DPH | 281,255 € |