










| Kód produktu: | SCTE15xA4PH |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 422,952 € |
| Cena bez DPH: | 349,547 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 3-4 týdny |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 23,93 kg |
| Voděvzdorná úprava: | IP 56 |
| Viditelný rozměr prospektu: | 1088x910 mm |
| Specifikace: | s protipožární certifikací B1 |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1012 mm |
| Šířka: | 1190 mm |
| Hloubka: | 40 mm |
| Kapacita: | 15x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Bezpečnostní ESG sklo 4mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 349,547 € | 422,952 € | ||
| 5 + | 332,084 € | 401,822 € | ||
| 10 + | 314,580 € | 380,642 € | ||
| 20 + | 300,618 € | 363,748 € |
SCT - Premium Slim venkovní vitrína pro prospekty 15xA4 - Stříbrná
Vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku na externí využití.
Zadní, bíle lakovaná magnetická stěna s možností popisování speciálními fixy.
Vitrína je odolná proti vodě a prachu
s certifikací IP56
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení s dvěma přiloženými klíči.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 232,825 € |
| Cena s DPH | 281,719 € |
| Cena bez DPH: | 411,573 € |
| Cena s DPH | 498,004 € |
| Cena bez DPH: | 423,394 € |
| Cena s DPH | 512,306 € |
| Cena bez DPH: | 716,516 € |
| Cena s DPH | 866,984 € |
| Cena bez DPH: | 385,132 € |
| Cena s DPH | 466,009 € |
| Cena bez DPH: | 232,208 € |
| Cena s DPH | 280,971 € |
| Cena bez DPH: | 327,224 € |
| Cena s DPH | 395,941 € |
| Cena bez DPH: | 255,848 € |
| Cena s DPH | 309,577 € |
| Cena bez DPH: | 177,965 € |
| Cena s DPH | 215,338 € |
| Cena bez DPH: | 263,674 € |
| Cena s DPH | 319,045 € |
| Cena bez DPH: | 551,071 € |
| Cena s DPH | 666,796 € |
| Cena bez DPH: | 484,555 € |
| Cena s DPH | 586,312 € |