






| Kód produktu: | WTEEA0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 429,709 € |
| Cena bez DPH: | 355,131 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 29 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 23,7 kg |
| Rozměr prospektu: | A0 (841x1189) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 790x1174 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1468 mm |
| Šířka: | 871 mm |
| Hloubka: | 1305 mm |
| Formát: | A0 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 355,131 € | 429,709 € | ||
| 5 + | 337,356 € | 408,201 € | ||
| 10 + | 319,581 € | 386,693 € | ||
| 20 + | 305,378 € | 369,507 € |
Venkovní stojan Windtalker Excel Eco s rámy formátu A0 (841x1189mm) s protivětrnou kovovou základnou, je vybaven nejnovější technologií uchycení se speciálním profilem bez ostrých hran.
Ideální poutač pro pěší zónu, či k čerpací stanici a podobně. Stabilní za každého počasí.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 13,136 € |
| Cena s DPH | 15,895 € |
| Cena bez DPH: | 28,571 € |
| Cena s DPH | 34,571 € |
| Cena bez DPH: | 349,836 € |
| Cena s DPH | 423,301 € |
| Cena bez DPH: | 122,660 € |
| Cena s DPH | 148,419 € |
| Cena bez DPH: | 278,079 € |
| Cena s DPH | 336,475 € |
| Cena bez DPH: | 453,695 € |
| Cena s DPH | 548,970 € |