








| Kód produktu: | WTEA1 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 423,998 € |
| Cena bez DPH: | 350,411 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 15,4 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 543x826 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1215 mm |
| Šířka: | 625 mm |
| Hloubka: | 500 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 350,411 € | 423,998 € | ||
| 5 + | 332,895 € | 402,803 € | ||
| 10 + | 315,378 € | 381,608 € | ||
| 20 + | 301,357 € | 364,642 € |
Venkovní stojan Windtalker Excel s rámy formátu A1 (594x841mm)
Ideální poutač pro pěší zónu, či k čerpací stanici a podobně. Stabilní za každého počasí. Jednoduchá manipulace zabezpečená systémem koleček. Bez ostrých hran či rohů. Základna plněna vodou nebo pískem.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 196,505 € |
| Cena s DPH | 237,771 € |
| Cena bez DPH: | 6,579 € |
| Cena s DPH | 7,961 € |
| Cena bez DPH: | 22,081 € |
| Cena s DPH | 26,718 € |
| Cena bez DPH: | 16,365 € |
| Cena s DPH | 19,802 € |
| Cena bez DPH: | 122,862 € |
| Cena s DPH | 148,663 € |
| Cena bez DPH: | 278,536 € |
| Cena s DPH | 337,029 € |
| Cena bez DPH: | 454,441 € |
| Cena s DPH | 549,873 € |
| Cena bez DPH: | 355,715 € |
| Cena s DPH | 430,416 € |