




| Kód produktu: | WTR70X100 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 283,145 € |
| Cena bez DPH: | 234,004 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 35 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 20,1 kg |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 672x975 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1291 mm |
| Šířka: | 835 mm |
| Hloubka: | 835 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 234,004 € | 283,145 € | ||
| 5 + | 222,300 € | 268,983 € | ||
| 10 + | 210,595 € | 254,821 € | ||
| 20 + | 201,232 € | 243,491 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City - stříbrný s dvěma plakátovými klaprámy formátu B1 (700x1000mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití do krytého prostoru.
| Cena bez DPH: | 33,593 € |
| Cena s DPH | 40,648 € |
| Cena bez DPH: | 22,587 € |
| Cena s DPH | 27,331 € |
| Cena bez DPH: | 8,665 € |
| Cena s DPH | 10,485 € |
| Cena bez DPH: | 7,269 € |
| Cena s DPH | 8,795 € |
| Cena bez DPH: | 259,138 € |
| Cena s DPH | 313,556 € |
| Cena bez DPH: | 326,735 € |
| Cena s DPH | 395,349 € |
| Cena bez DPH: | 135,441 € |
| Cena s DPH | 163,884 € |
| Cena bez DPH: | 212,279 € |
| Cena s DPH | 256,858 € |
| Cena bez DPH: | 135,441 € |
| Cena s DPH | 163,884 € |
| Cena bez DPH: | 161,396 € |
| Cena s DPH | 195,290 € |
| Cena bez DPH: | 225,010 € |
| Cena s DPH | 272,262 € |
| Cena bez DPH: | 314,004 € |
| Cena s DPH | 379,945 € |
| Cena bez DPH: | 236,222 € |
| Cena s DPH | 285,828 € |
| Cena bez DPH: | 339,343 € |
| Cena s DPH | 410,605 € |
| Cena bez DPH: | 363,901 € |
| Cena s DPH | 440,321 € |
| Cena bez DPH: | 258,316 € |
| Cena s DPH | 312,563 € |