










| Kód produktu: | SCZ2xA4LED |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 175,539 € |
| Cena bez DPH: | 145,074 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 7 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,65 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 435x307 mm |
| Specifikace: | Světelná |
| Zdroj světla: | LED |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | ano |
| Výška: | 779 mm |
| Šířka: | 505 mm |
| Hloubka: | 22 mm |
| Kapacita: | 2x A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Magnetický |
| Přední výplň: | Akrylové plexisko 3mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 145,074 € | 175,539 € | ||
| 5 + | 137,808 € | 166,748 € | ||
| 10 + | 130,583 € | 158,005 € | ||
| 20 + | 124,754 € | 150,952 € |
Venkovní prosvětlená LED vitrína na Menu pro prospekty 2xA4 na šířku
Elegantní hliníková menu vitrínka s osvětlením 12/24V LED diodami v barvě stříbrný elox. Je vybavená odolným plexisklem s UV filtrem. Lakovaná magnetická zadní stěna vhodná i k popisování. Ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, reklamních plakátů a jiných sdělení.Vrchní část vitríny opatřena prostorem pro logo či slogan. Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení.
| Cena bez DPH: | 123,768 € |
| Cena s DPH | 149,760 € |
| Cena bez DPH: | 223,276 € |
| Cena s DPH | 270,164 € |
| Cena bez DPH: | 39,204 € |
| Cena s DPH | 47,436 € |
| Cena bez DPH: | 118,103 € |
| Cena s DPH | 142,905 € |
| Cena bez DPH: | 161,125 € |
| Cena s DPH | 194,961 € |
| Cena bez DPH: | 194,499 € |
| Cena s DPH | 235,344 € |
| Cena bez DPH: | 86,864 € |
| Cena s DPH | 105,105 € |
| Cena bez DPH: | 368,596 € |
| Cena s DPH | 446,001 € |
| Cena bez DPH: | 132,225 € |
| Cena s DPH | 159,992 € |
| Cena bez DPH: | 194,089 € |
| Cena s DPH | 234,847 € |
| Cena bez DPH: | 214,368 € |
| Cena s DPH | 259,385 € |
| Cena bez DPH: | 882,964 € |
| Cena s DPH | 1 068,386 € |