






| Kód produktu: | USBNU104A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 147,477 € |
| Cena bez DPH: | 121,882 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 489x656 mm |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 730 mm |
| Šířka: | 562 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Korkový |
| Přední výplň: | Kopolyester PET-G |
Venkovní vitrína k umístění do zákrytu, s korkovou stěnou na připichování dokumentů pro 4xA4.
Tenká a elegantní uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku.
Jen 27 mm hluboká s profilem šíře 30 mm se skrytým zámkem z boku.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení. Vhodná k umístění na veřejná místa i do venkovních prostor pod stříšku.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 338,730 € |
| Cena s DPH | 409,864 € |
| Cena bez DPH: | 31,354 € |
| Cena s DPH | 37,938 € |
| Cena bez DPH: | 26,546 € |
| Cena s DPH | 32,121 € |
| Cena bez DPH: | 227,656 € |
| Cena s DPH | 275,463 € |
| Cena bez DPH: | 76,063 € |
| Cena s DPH | 92,037 € |
| Cena bez DPH: | 31,354 € |
| Cena s DPH | 37,938 € |
| Cena bez DPH: | 15,287 € |
| Cena s DPH | 18,497 € |
| Cena bez DPH: | 75,693 € |
| Cena s DPH | 91,589 € |
| Cena bez DPH: | 119,170 € |
| Cena s DPH | 144,196 € |
| Cena bez DPH: | 20,547 € |
| Cena s DPH | 24,861 € |
| Cena bez DPH: | 103,431 € |
| Cena s DPH | 125,152 € |
| Cena bez DPH: | 11,670 € |
| Cena s DPH | 14,121 € |