






| Kód produktu: | USBNU104A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 588,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 966,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 2 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 5,9 kg |
| Viditelný rozměr prospektu: | 489x656 mm |
| Typ zadní stěny: | Plech |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 730 mm |
| Šířka: | 562 mm |
| Hloubka: | 27 mm |
| Kapacita: | 4x A4 |
| Pro venkovní použití: | Do zákrytu |
| Typ povrchu: | Korkový |
| Přední výplň: | Kopolyester PET-G |
Venkovní vitrína k umístění do zákrytu, s korkovou stěnou na připichování dokumentů pro 4xA4.
Tenká a elegantní uzamykatelná vitrína s hliníkovým rámem v barvě eloxovaného hliníku.
Jen 27 mm hluboká s profilem šíře 30 mm se skrytým zámkem z boku.
Vitrína opatřena cylindrickým zámkem pro uzamčení. Vhodná k umístění na veřejná místa i do venkovních prostor pod stříšku.
Vitrína ideální k vystavení důležitých informací, akčních letáků, plakátů a jiných sdělení.
| Cena bez DPH: | 8 243,00 Kč |
| Cena s DPH | 9 974,03 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 163,00 Kč |
| Cena s DPH | 197,23 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 321,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 808,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 962,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 374,02 Kč |
| Cena bez DPH: | 506,00 Kč |
| Cena s DPH | 612,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 450,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 754,50 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 421,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 139,41 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 368,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 495,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 232,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 700,72 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 842,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 228,82 Kč |