



| Kód produktu: | PLEDEA4G19 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 108,582 € |
| Cena bez DPH: | 89,737 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 0,6 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 185x272 mm |
| Specifikace: | Světelný |
| Zdroj světla: | LED |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 312 mm |
| Šířka: | 225 mm |
| Hloubka: | 19 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 89,737 € | 108,582 € | ||
| 5 + | 85,222 € | 103,118 € | ||
| 10 + | 80,747 € | 97,704 € | ||
| 20 + | 77,176 € | 93,383 € |
| Cena bez DPH: | 314,245 € |
| Cena s DPH | 380,236 € |
| Cena bez DPH: | 377,545 € |
| Cena s DPH | 456,830 € |
| Cena bez DPH: | 108,333 € |
| Cena s DPH | 131,083 € |
| Cena bez DPH: | 421,305 € |
| Cena s DPH | 509,780 € |
| Cena bez DPH: | 257,430 € |
| Cena s DPH | 311,491 € |
| Cena bez DPH: | 322,660 € |
| Cena s DPH | 390,419 € |
| Cena bez DPH: | 328,818 € |
| Cena s DPH | 397,869 € |
| Cena bez DPH: | 370,033 € |
| Cena s DPH | 447,740 € |
| Cena bez DPH: | 135,591 € |
| Cena s DPH | 164,065 € |
| Cena bez DPH: | 117,898 € |
| Cena s DPH | 142,657 € |
| Cena bez DPH: | 247,414 € |
| Cena s DPH | 299,371 € |
| Cena bez DPH: | 163,259 € |
| Cena s DPH | 197,544 € |