| Kód produktu: | OTNS4-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 202,07 Kč |
| Cena bez DPH: | 167,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,028 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Průměr: | 80 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Samolepící |
Klasické informační značky na toalety jsou vhodné k připevnění na zeď či dveře pomocí profesionální oboustranné pásky. Grafické znázornění je natištěno přímo na samolepu.
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 284,00 Kč |
| Cena s DPH | 343,64 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 231,00 Kč |
| Cena s DPH | 279,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 137,00 Kč |
| Cena s DPH | 165,77 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 125,00 Kč |
| Cena s DPH | 151,25 Kč |
| Cena bez DPH: | 135,00 Kč |
| Cena s DPH | 163,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 175,00 Kč |
| Cena s DPH | 211,75 Kč |
| Cena bez DPH: | 301,00 Kč |
| Cena s DPH | 364,21 Kč |
| Cena bez DPH: | 120,00 Kč |
| Cena s DPH | 145,20 Kč |