| Kód produktu: | OTNS4-AZ |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 8,299 € |
| Cena bez DPH: | 6,858 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 3 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 0,028 kg |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Průměr: | 80 mm |
| Tloušťka: | 2 mm |
| Umístění: | Na stěnu |
| Provedení: | Samolepící |
Klasické informační značky na toalety jsou vhodné k připevnění na zeď či dveře pomocí profesionální oboustranné pásky. Grafické znázornění je natištěno přímo na samolepu.
| Cena bez DPH: | 4,928 € |
| Cena s DPH | 5,963 € |
| Cena bez DPH: | 5,544 € |
| Cena s DPH | 6,708 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 11,663 € |
| Cena s DPH | 14,113 € |
| Cena bez DPH: | 4,517 € |
| Cena s DPH | 5,466 € |
| Cena bez DPH: | 5,133 € |
| Cena s DPH | 6,211 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 4,928 € |
| Cena s DPH | 5,963 € |
| Cena bez DPH: | 7,187 € |
| Cena s DPH | 8,696 € |
| Cena bez DPH: | 5,626 € |
| Cena s DPH | 6,808 € |
| Cena bez DPH: | 12,361 € |
| Cena s DPH | 14,957 € |