









| Kód produktu: | UMBTS10BA4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 80,467 € |
| Cena bez DPH: | 66,502 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 8 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 4 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 800-1305 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 66,502 € | 80,467 € | ||
| 5 + | 63,167 € | 76,432 € | ||
| 10 + | 59,831 € | 72,396 € | ||
| 20 + | 57,196 € | 69,207 € |
Teleskopický Menuboard Snap Frame se stavitelnou výškou a
zaklapávacím rámem A4
Kloub uchycení rámu dovoluje natočení rámečku do horizontální i vertikální polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4 a A3 ve stříbrné, nebo černé
variantě.
Celková výška s rámem na šířku: minimálně 800 mm maximálně 1260 mm
Celková výška s rámem na výšku: minimálně 845 mm maximálně 1305 mm
Průměr
základny: 305 mm
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
cestovních agentur, do hotelových, bankovních, či restauračních hal apod.
Videoprezentace produktu ke shlédnutí zde:
https://www.youtube.com/watch?v=9OnoiD2uUiI
| Cena bez DPH: | 30,266 € |
| Cena s DPH | 36,621 € |
| Cena bez DPH: | 4,200 € |
| Cena s DPH | 5,082 € |
| Cena bez DPH: | 18,283 € |
| Cena s DPH | 22,122 € |
| Cena bez DPH: | 259,502 € |
| Cena s DPH | 313,997 € |
| Cena bez DPH: | 385,053 € |
| Cena s DPH | 465,914 € |
| Cena bez DPH: | 270,290 € |
| Cena s DPH | 327,051 € |
| Cena bez DPH: | 83,961 € |
| Cena s DPH | 101,593 € |
| Cena bez DPH: | 26,601 € |
| Cena s DPH | 32,187 € |
| Cena bez DPH: | 11,324 € |
| Cena s DPH | 13,702 € |
| Cena bez DPH: | 315,503 € |
| Cena s DPH | 381,759 € |
| Cena bez DPH: | 65,102 € |
| Cena s DPH | 78,773 € |
| Cena bez DPH: | 79,391 € |
| Cena s DPH | 96,063 € |