





| Kód produktu: | ULD35TN0B0 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 933,215 € |
| Cena bez DPH: | 771,252 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 21,1 kg |
| Rozměr prospektu: | B0 (1000x1400) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 977x1377 mm |
| Specifikace: | 2000-2300 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1447 mm |
| Šířka: | 1047 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | B0 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 771,252 € | 933,215 € | ||
| 5 + | 732,702 € | 886,569 € | ||
| 10 + | 694,152 € | 839,923 € | ||
| 25 + | 663,303 € | 802,597 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - jednostranný
| Cena bez DPH: | 50,412 € |
| Cena s DPH | 60,998 € |
| Cena bez DPH: | 246,499 € |
| Cena s DPH | 298,264 € |
| Cena bez DPH: | 533,155 € |
| Cena s DPH | 645,117 € |
| Cena bez DPH: | 436,491 € |
| Cena s DPH | 528,154 € |
| Cena bez DPH: | 363,344 € |
| Cena s DPH | 439,647 € |
| Cena bez DPH: | 154,778 € |
| Cena s DPH | 187,281 € |
| Cena bez DPH: | 288,303 € |
| Cena s DPH | 348,847 € |
| Cena bez DPH: | 186,326 € |
| Cena s DPH | 225,455 € |