





| Kód produktu: | ULD35TN0A3 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 225,408 € |
| Cena bez DPH: | 186,288 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | K dodání 6-7 týdnů |
| Skladem: | 0 ks |
| Záruka: | 12 měsíců |
| Hmotnost Netto: | 3,3 kg |
| Rozměr prospektu: | A3 (297x420) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 274x397 mm |
| Specifikace: | 3900-4200 LUX |
| Zdroj světla: | LED |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 467 mm |
| Šířka: | 344 mm |
| Hloubka: | 29 mm |
| Formát: | A3 |
| Umístění: | Na stěnu |
| Pro venkovní použití: | ne |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 186,288 € | 225,408 € | ||
| 5 + | 176,982 € | 214,148 € | ||
| 10 + | 167,676 € | 202,887 € | ||
| 25 + | 160,222 € | 193,869 € |
Nástěnný světelný rám na plakáty - Smart Ledbox s profily 35 mm - jednostranný
| Cena bez DPH: | 50,401 € |
| Cena s DPH | 60,986 € |
| Cena bez DPH: | 771,093 € |
| Cena s DPH | 933,023 € |
| Cena bez DPH: | 246,448 € |
| Cena s DPH | 298,203 € |
| Cena bez DPH: | 154,746 € |
| Cena s DPH | 187,242 € |
| Cena bez DPH: | 288,244 € |
| Cena s DPH | 348,775 € |
| Cena bez DPH: | 436,401 € |
| Cena s DPH | 528,045 € |
| Cena bez DPH: | 533,045 € |
| Cena s DPH | 644,985 € |
| Cena bez DPH: | 363,270 € |
| Cena s DPH | 439,556 € |