






| Kód produktu: | UWTTCWN012 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 210,00 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 000,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 1,65 kg |
| Voděvzdorná úprava: | ne |
| Rozměr prospektu: | 273x257 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Barva konstrukce: | Přírodní |
| Barva: | Bílá |
| Výška: | 356 mm |
| Šířka: | 305 mm |
| Umístění: | Na stůl |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Typ povrchu: | popisovatelný |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 000,00 Kč | 1 210,00 Kč | ||
| 5 + | 950,00 Kč | 1 149,50 Kč | ||
| 10 + | 900,00 Kč | 1 089,00 Kč | ||
| 25 + | 860,00 Kč | 1 040,60 Kč |
Dřevěný mini Áčkový stojan na stůl s bílou popisovatelnou tabulkou
Stojánek na Váš recepční, obchodní, či barový pult, nebo na stůl v restauraci. Designový prvek určený pro popisování křídovými popisovači.
| Cena bez DPH: | 1 387,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 678,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 224,00 Kč |
| Cena s DPH | 271,04 Kč |
| Cena bez DPH: | 90,00 Kč |
| Cena s DPH | 108,90 Kč |
| Cena bez DPH: | 199,00 Kč |
| Cena s DPH | 240,79 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 693,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 048,53 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 488,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 010,48 Kč |
| Cena bez DPH: | 465,00 Kč |
| Cena s DPH | 562,65 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 886,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 282,06 Kč |
| Cena bez DPH: | 78,00 Kč |
| Cena s DPH | 94,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 66,00 Kč |
| Cena s DPH | 79,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 868,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 260,28 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 315,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 011,15 Kč |