





| Kód produktu: | WTR70X100WR |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 379,789 € |
| Cena bez DPH: | 313,875 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 9 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 20,1 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | B1 (700x1000) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 672x975 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1291 mm |
| Šířka: | 835 mm |
| Hloubka: | 835 mm |
| Formát: | B1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 313,875 € | 379,789 € | ||
| 5 + | 298,194 € | 360,814 € | ||
| 10 + | 282,512 € | 341,840 € | ||
| 20 + | 269,951 € | 326,640 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City s voděvzdornou kapsou na plakáty - stříbrný s dvěma plakátovými klaprámy formátu B1 (700x1000mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 33,580 € |
| Cena s DPH | 40,631 € |
| Cena bez DPH: | 22,578 € |
| Cena s DPH | 27,319 € |
| Cena bez DPH: | 8,662 € |
| Cena s DPH | 10,481 € |
| Cena bez DPH: | 7,266 € |
| Cena s DPH | 8,792 € |
| Cena bez DPH: | 135,386 € |
| Cena s DPH | 163,817 € |
| Cena bez DPH: | 161,330 € |
| Cena s DPH | 195,209 € |
| Cena bez DPH: | 339,204 € |
| Cena s DPH | 410,436 € |
| Cena bez DPH: | 224,918 € |
| Cena s DPH | 272,151 € |
| Cena bez DPH: | 236,125 € |
| Cena s DPH | 285,711 € |
| Cena bez DPH: | 363,752 € |
| Cena s DPH | 440,140 € |
| Cena bez DPH: | 212,192 € |
| Cena s DPH | 256,752 € |
| Cena bez DPH: | 233,908 € |
| Cena s DPH | 283,029 € |
| Cena bez DPH: | 259,031 € |
| Cena s DPH | 313,428 € |
| Cena bez DPH: | 135,386 € |
| Cena s DPH | 163,817 € |
| Cena bez DPH: | 224,918 € |
| Cena s DPH | 272,151 € |
| Cena bez DPH: | 326,601 € |
| Cena s DPH | 395,187 € |