








| Kód produktu: | WTRA1WRBLK |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 312,563 € |
| Cena bez DPH: | 258,316 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 38 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 13,5 kg |
| Voděvzdorná úprava: | Ano |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 566x816 mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Typ zadní stěny: | Plast |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Možnost vlastní barvy: | Ano |
| Výška: | 1123 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| Hloubka: | 590 mm |
| Formát: | A1 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 258,316 € | 312,563 € | ||
| 5 + | 245,380 € | 296,910 € | ||
| 10 + | 232,485 € | 281,306 € | ||
| 20 + | 222,136 € | 268,784 € |
Venkovní odolný plakátový stojan Windtalker City s voděvzdornou kapsou na plakáty - černý s dvěma plakátovými klaprámy formátu A1 (594x841mm), silnými pružinami a plastovými bezpečnostními rohy. Snadné přemisťování prostřednictvím integrovaných koleček na jedná straně, vodou, či pískem plnitelné základny.
Stojan Lze kombinovat s topperem pro logo, nebo zásobníkem na letáky.
Stojany jsou určeny především pro venkovní použití.
| Cena bez DPH: | 204,764 € |
| Cena s DPH | 247,764 € |
| Cena bez DPH: | 33,593 € |
| Cena s DPH | 40,648 € |
| Cena bez DPH: | 22,587 € |
| Cena s DPH | 27,331 € |
| Cena bez DPH: | 8,665 € |
| Cena s DPH | 10,485 € |
| Cena bez DPH: | 7,269 € |
| Cena s DPH | 8,795 € |
| Cena bez DPH: | 6,571 € |
| Cena s DPH | 7,951 € |
| Cena bez DPH: | 22,053 € |
| Cena s DPH | 26,685 € |
| Cena bez DPH: | 16,345 € |
| Cena s DPH | 19,777 € |
| Cena bez DPH: | 32,895 € |
| Cena s DPH | 39,803 € |
| Cena bez DPH: | 26,817 € |
| Cena s DPH | 32,449 € |
| Cena bez DPH: | 75,359 € |
| Cena s DPH | 91,185 € |
| Cena bez DPH: | 16,591 € |
| Cena s DPH | 20,076 € |
| Cena bez DPH: | 20,780 € |
| Cena s DPH | 25,144 € |
| Cena bez DPH: | 76,140 € |
| Cena s DPH | 92,129 € |
| Cena bez DPH: | 27,228 € |
| Cena s DPH | 32,946 € |
| Cena bez DPH: | 42,177 € |
| Cena s DPH | 51,034 € |
| Cena bez DPH: | 224,641 € |
| Cena s DPH | 271,815 € |
| Cena bez DPH: | 34,949 € |
| Cena s DPH | 42,288 € |
| Cena bez DPH: | 233,634 € |
| Cena s DPH | 282,698 € |
| Cena bez DPH: | 64,312 € |
| Cena s DPH | 77,818 € |