







| Kód produktu: | MB4C330 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 151,138 € |
| Cena bez DPH: | 124,908 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 12 ks |
| Záruka: | 5 LET |
| Hmotnost Netto: | 4,2 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Obsah zásobníku zhruba: | 250 listů |
| Výška: | 1140 mm |
| Šířka: | 340 mm |
| Hloubka: | 330 mm |
| Formát: | mix |
| Umístění: | Na zem |
| Provedení: | Variabilní |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 124,908 € | 151,138 € | ||
| 10 + | 121,174 € | 146,620 € | ||
| 20 + | 116,167 € | 140,563 € | ||
| 50 + | 109,930 € | 133,016 € |
Stojan na podlahu s variabilním zásobníkem na letáky 4xA3, 8xA5, nebo 12xDL
Letákový stojan vyrobený z elegantního hliníkového profilu a na vrcholu uchyceného plastového zásobníku na letáky a jiné tiskoviny.
Zásobník je na stojanu umístěn ve výšce pasu, tak aby byl pro klienty dobře dostupný.
Využití: na letáky, prospekty, brožury a další tiskoviny.
Obsah zásobníků zhruba:
4x 250 listů (135g) formátu A3
8x 250 listů (135g) formátu A5
12x 250 listů (135g) formátu DL 1/3A4
| Cena bez DPH: | 10,217 € |
| Cena s DPH | 12,363 € |
| Cena bez DPH: | 83,668 € |
| Cena s DPH | 101,239 € |
| Cena bez DPH: | 28,560 € |
| Cena s DPH | 34,557 € |
| Cena bez DPH: | 106,360 € |
| Cena s DPH | 128,696 € |
| Cena bez DPH: | 90,070 € |
| Cena s DPH | 108,984 € |
| Cena bez DPH: | 258,597 € |
| Cena s DPH | 312,902 € |
| Cena bez DPH: | 283,053 € |
| Cena s DPH | 342,494 € |
| Cena bez DPH: | 11,900 € |
| Cena s DPH | 14,399 € |
| Cena bez DPH: | 14,280 € |
| Cena s DPH | 17,279 € |
| Cena bez DPH: | 103,488 € |
| Cena s DPH | 125,220 € |
| Cena bez DPH: | 56,914 € |
| Cena s DPH | 68,866 € |
| Cena bez DPH: | 189,003 € |
| Cena s DPH | 228,693 € |