







| Kód produktu: | UDMB1N05A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 70,832 € |
| Cena bez DPH: | 58,539 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 58,539 € | 70,832 € | ||
| 5 + | 55,583 € | 67,255 € | ||
| 10 + | 52,668 € | 63,729 € | ||
| 20 + | 50,328 € | 60,897 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s ostrým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 79,762 € |
| Cena s DPH | 96,512 € |
| Cena bez DPH: | 62,438 € |
| Cena s DPH | 75,550 € |
| Cena bez DPH: | 126,724 € |
| Cena s DPH | 153,336 € |
| Cena bez DPH: | 64,901 € |
| Cena s DPH | 78,531 € |
| Cena bez DPH: | 166,256 € |
| Cena s DPH | 201,170 € |
| Cena bez DPH: | 74,959 € |
| Cena s DPH | 90,700 € |
| Cena bez DPH: | 805,337 € |
| Cena s DPH | 974,457 € |
| Cena bez DPH: | 368,596 € |
| Cena s DPH | 446,001 € |
| Cena bez DPH: | 223,276 € |
| Cena s DPH | 270,164 € |
| Cena bez DPH: | 130,049 € |
| Cena s DPH | 157,360 € |
| Cena bez DPH: | 86,166 € |
| Cena s DPH | 104,261 € |
| Cena bez DPH: | 149,631 € |
| Cena s DPH | 181,053 € |