







| Kód produktu: | UDMB1N05A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 725,46 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 426,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 6 ks |
| Záruka: | 3 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Ostrý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 426,00 Kč | 1 725,46 Kč | ||
| 5 + | 1 354,00 Kč | 1 638,34 Kč | ||
| 10 + | 1 283,00 Kč | 1 552,43 Kč | ||
| 20 + | 1 226,00 Kč | 1 483,46 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s ostrým rohem - Stříbrný
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 2 006,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 427,26 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 087,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 735,27 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 858,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 248,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 517,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 045,57 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 664,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 223,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 152,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 813,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 193,73 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 203,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 875,63 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 605,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 362,05 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 496,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 810,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 19 618,00 Kč |
| Cena s DPH | 23 737,78 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 738,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 732,98 Kč |