







| Kód produktu: | UDMB1B00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 81,726 € |
| Cena bez DPH: | 67,542 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 67,542 € | 81,726 € | ||
| 5 + | 64,136 € | 77,605 € | ||
| 10 + | 60,771 € | 73,533 € | ||
| 20 + | 58,063 € | 70,256 € |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s oblým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 74,395 € |
| Cena s DPH | 90,018 € |
| Cena bez DPH: | 4,185 € |
| Cena s DPH | 5,064 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 26,508 € |
| Cena s DPH | 32,075 € |
| Cena bez DPH: | 549,036 € |
| Cena s DPH | 664,333 € |
| Cena bez DPH: | 15,962 € |
| Cena s DPH | 19,314 € |
| Cena bez DPH: | 16,578 € |
| Cena s DPH | 20,059 € |
| Cena bez DPH: | 35,330 € |
| Cena s DPH | 42,750 € |
| Cena bez DPH: | 66,270 € |
| Cena s DPH | 80,187 € |
| Cena bez DPH: | 147,682 € |
| Cena s DPH | 178,695 € |
| Cena bez DPH: | 1 145,958 € |
| Cena s DPH | 1 386,609 € |
| Cena bez DPH: | 272,876 € |
| Cena s DPH | 330,181 € |