







| Kód produktu: | UDMB1B00A4 |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 1 991,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 1 646,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 17 ks |
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost Netto: | 3 kg |
| Rozměr prospektu: | A4 (210x297) mm |
| Viditelný rozměr prospektu: | 192x279 mm |
| Součástí Antireflexní Fólie: | Ano |
| Barva: | Černá |
| Výška: | 1000 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Hloubka: | 250 mm |
| Formát: | A4 |
| Umístění: | Na zem |
| Pro venkovní použití: | ne |
| Provedení: | Oblý roh |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 1 646,00 Kč | 1 991,66 Kč | ||
| 5 + | 1 563,00 Kč | 1 891,23 Kč | ||
| 10 + | 1 481,00 Kč | 1 792,01 Kč | ||
| 20 + | 1 415,00 Kč | 1 712,15 Kč |
Stojan s dekorativní základnou Decor Menuboard s rámem A4 s oblým rohem - Černý
Uchycení rámečku dovoluje natočení do horizontální i vertikální
polohy.
V nabídce tohoto produktu jsou velikosti A4, A3 a A2, ve stříbrné a černé barvě, plus variace s
oblým, nebo ostrým rohem rámečku.
Vhodný například před vozy v autosalonu, na výstaviště, do muzea,
do hotelových, či restauračních hal apod.
Videoukázka produktu:
| Cena bez DPH: | 5 096,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 166,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 066,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 499,86 Kč |
| Cena bez DPH: | 646,00 Kč |
| Cena s DPH | 781,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 435,00 Kč |
| Cena s DPH | 2 946,35 Kč |
| Cena bez DPH: | 896,00 Kč |
| Cena s DPH | 1 084,16 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 402,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 746,42 Kč |
| Cena bez DPH: | 385,00 Kč |
| Cena s DPH | 465,85 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 622,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 382,62 Kč |
| Cena bez DPH: | 198,00 Kč |
| Cena s DPH | 239,58 Kč |
| Cena bez DPH: | 10 058,00 Kč |
| Cena s DPH | 12 170,18 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 440,00 Kč |
| Cena s DPH | 4 162,40 Kč |
| Cena bez DPH: | 3 182,00 Kč |
| Cena s DPH | 3 850,22 Kč |