






| Kód produktu: | PMPINFOCHROMA |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 3 425,51 Kč |
| Cena bez DPH: | 2 831,00 Kč |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1590 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 2 831,00 Kč | 3 425,51 Kč | ||
| 5 + | 2 689,00 Kč | 3 253,69 Kč | ||
| 10 + | 2 548,00 Kč | 3 083,08 Kč | ||
| 20 + | 2 434,00 Kč | 2 945,14 Kč |
Stojan Info Board se slide-in rámem na plakát formátu A1 (594x841mm) v oboustranné verzi.
Oboustranný Info stojan, který skvěle poslouží prakticky v každém veřejném prostoru. Vyrobeno z odolného hliníku, navíc velmi stabilní. Jeho nepochybnou výhodou je velmi snadná výměna grafiky přes slide in panel.
| Cena bez DPH: | 5 792,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 008,32 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 519,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 677,99 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 578,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 959,38 Kč |
| Cena bez DPH: | 4 564,00 Kč |
| Cena s DPH | 5 522,44 Kč |
| Cena bez DPH: | 5 546,00 Kč |
| Cena s DPH | 6 710,66 Kč |
| Cena bez DPH: | 6 171,00 Kč |
| Cena s DPH | 7 466,91 Kč |