






| Kód produktu: | PMPINFOCHROMA |
| Dodavatel: | A-Z Reklama CZ |
| Cena s DPH: | 140,620 € |
| Cena bez DPH: | 116,215 € |
| DPH: | 21 % |
| Dostupnost: | Skladem |
| Skladem: | 1 ks |
| Hmotnost Netto: | 5,5 kg |
| Rozměr prospektu: | A1 (594x841) mm |
| Specifikace: | Oboustranný |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 1590 mm |
| Šířka: | 670 mm |
| přehled množstevních slev | Počet (ks) | Cena bez DPH | Cena s DPH | |
| 1 + | 116,215 € | 140,620 € | ||
| 5 + | 110,386 € | 133,567 € | ||
| 10 + | 104,598 € | 126,563 € | ||
| 20 + | 99,918 € | 120,901 € |
Stojan Info Board se slide-in rámem na plakát formátu A1 (594x841mm) v oboustranné verzi.
Oboustranný Info stojan, který skvěle poslouží prakticky v každém veřejném prostoru. Vyrobeno z odolného hliníku, navíc velmi stabilní. Jeho nepochybnou výhodou je velmi snadná výměna grafiky přes slide in panel.
| Cena bez DPH: | 270,033 € |
| Cena s DPH | 326,740 € |
| Cena bez DPH: | 227,668 € |
| Cena s DPH | 275,479 € |
| Cena bez DPH: | 226,560 € |
| Cena s DPH | 274,138 € |
| Cena bez DPH: | 187,356 € |
| Cena s DPH | 226,701 € |
| Cena bez DPH: | 237,767 € |
| Cena s DPH | 287,698 € |
| Cena bez DPH: | 253,325 € |
| Cena s DPH | 306,523 € |